ما در این بخش به اکثریت توضیحات  آبنماها پرداخته ایم , البته پرفروش ترین و پر مصرف ترین آنان را به چالش کشیدیم . و سعی کردیم با نمونه چند عکس و کاربرد هر یک با مکان های قابل استفاده را بیان کنیم . اگر ما بخواهیم یک دسته بندی برای محصولات آبنما در در نظر بگیریم که خیلی سخت امکان پذیر است – چرا ! چون آبنما های خانگی ,آبنماهای آبشاری و حبابی هم زیر دسته هستند نتیجه گیری : دسته بندی ما اینگونه شد که آبنما یک  دسته بندی جدا که محصولاتی نظیر نازل پرده آب – نازل گردابی – نازل دکوراتیو – + ووو دسته بندی محصولات نازل کرتین می شود ,  مثل نازل کرتین استخری – وو در ابعاد های مختلف رنگ بندی و استیل بودن البته من در چندین وب سایتی که مشاهده کردم دسته بندی خاستی نداشتند.

آبنما پرده آب  – آبنما خانگی – آبنما بارانی – آبنما گردابی – آبنما آبشاری –

آبنما-خانگی
آبنما-خانگی ارزان

آبنما خانگی

آبنما خانگی زیر مجموعه همان آبنما خانگی و از خانواده نازل می باشد که آبنما ی خانگی دسته بندی های بسیاری دارد که یکی از گزینه های زیر مجموعه ش  آبنما آبشاری می باشد . با این تفاوت که آبنما آبشاری قابل استفاده در همه ی مکان ها می باشد .

مکان هایی که آبنما آبشاری قابل استفاده می باشد

آبنما آبشاری مثل آبشاری است که آب سرا ریز می شود . و همیشه آبنما آبشاری نسبت به بقیه آبنماها بسیار متفاوت بوده است  . مکان هایی که اگر دوست داشته باشید می توانید استفاده کنید محل کسب و کار – حیاط خانه یا حتی خانه – باغ ها – ویلا ها – ووو

ساخت آبنما خانگی

اگر علاقه شدید به آبنما خانگی داشته ما به زودی بخش آمورش ساخت آبنما را به صورت رایگان داخل وب سایت راه اندازی می کنیم . با اجرا شدن بخش آمورش ساخت آبنما هر کسی می تواند آبنما های زیبایی برای خود طراحی کند .

نکات مهم در رابطه با ساخت آبنما

دقت داشته باشد که ما آبنما های که در معرض فروش قرار می دهیم اصلا قابل مقایسه با این گونه آبنما نیستند ما سعی کرده ایم با جدیدترین ایده های نوین , بهترین خدمات لاکچری سازی خانه را ایفا کنیم .

معرفی چند آبنما که قابل استفاده در  محیط خانه هستند

آبنما موزیکال – آبنما فواره ای . آبنما آبشاری . آبنما صخره ای . آبنما سنگی آبنما مدرن – آبنما مجسمه ی – آبنما صخره ی کوچک – آبنما گردابی

اصولا آبنماها ی خانگی را در ضلع شرقی و ضلع شمالی قرار می دهند .

همان طور که از اسمش پیداست آبنما خانگی یعنی آبنمایی که قابل استفاده در خانه باشد که ما برخی از عکس های که از آبنما خانگی داخل وب سایت استفاده کرده اند را برای شما به نمایش در آوردیم .

زیبایی آبنما خانگی

آبنما خانگی وسیله است که بخشی از قضا دیوار یا نشیمنگاه را می گیرد . که اگر علاقه دارید که دکراسیون منزل خود از این وسیله پیش رونده استفاده کنید . این نکاتی ما را برایتان می کنیم دنبال کنید .آبنما خانگی می تواند در دکوراسیون ورودی و راهرو یا لابی آپارتمان های مسکونی به کار رود و حس طراوت و شادابی به فضا دهد. آبنمای دیواری برای چنین فضاهایی مناسب است زیرا فضای کف را کمتر اشغال می کند و می تواند نقطه کانونی فضا تبدیل شود و فراموش نکنید با انتخاب یک آبنما خانگی زیبا در محیط منزل، قطعاً ویژگی لاکچری بودن را به منزل خود هدیه می دهید , و شکوه بی نظیری همراه با حسی از تازگی را در سایر نقاط خانه پدید خواهید آورد. پس اگر به طرح دکوراسیون خانه ای که داخلش زندگی می کنید اهمیت می دهید , همین الان تماس بگیرید  یا پیچ اینستاگرام آبنما خانگی را دنبال کنید . در این پیچ از تمام آب نما خانگیها عکس و فیلم گذاشته شده .

۲) شاید فضایی برای آبنما نداشته باشید

اگر یک فضای کوچک دارید، می‌توانید یک آبنمای دیواری و یا آبنمای موزیکال خانگی نصب کنید.
در آپارتمان با برنامه‌ریزی درست می‌توانید مکانی برای آبنما در نظر بگیرید. گزینه‌های مقرون به صرفه‎ تری وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید.
یک دکوراسیون زیبا هر چند کوچک را می‌توانید در فضای خانه خود ایجاد کنید. باید در نظر داشته باشید که آبنما نقطه کانونی فضای شماست، فقط تناسب بین اندازه آبنما با فضای خود را فراموش نکنید.
یک دکوراسیون زیبا همراه با آبنما منظره لذت‎ بخشی را برای شما فراهم خواهد کرد. می‌توانید تمام ایده‌های خود را در فضای کوچک با آبنما تنظیم کنید.

آبنماهای سنتی در سبک‌ها و انواع مختلف در دسترس هستند. منابع قدرت و کیفیت آب آبنما‌ ها متفاوت هستند. آبنماهای سخت ‎افزاری، خورشیدی، باطری و غیره از منابع قدرت آبنماها هستند.
اگر دسترسی به برق ندارید از آبنماهای خورشیدی در فضای باز استفاده کنید. باید تمام موارد مورد‌ نظر خود را در نظر بگیرید. مسلما می‌توانید آبنمای مناسبی را انتخاب و از وجود آن لذت ببرید.

نتیجه گیری !

هر کسی نیاز به توان مالی خود و نسبت به هزینه که برای آبنما خانگی در نظر گرفته اقدام به هزینه آبنما می کند . که در فروشگاه قطره آب می توانید با کمترین قیمت آبنما خانگی را تهیه کنید .فقط کافی ست با شماره ۰۹۱۳۲۷۰۰۳۴۰۰ تماس حاصل نمایید .

آبنما آبشاری

قیمت آبنمای خانگی

ما برای اینکه میان رقبا دیده شویم سعی کرد ایم بهترین قیمت آبنمای خانگی را ارائه دهیم . برای قیمت هریک از محصولات آبنما می توانید با ما تماس بگیرید . در صفحه محصولات آبنمای خانگی قیمت برخی محصولات درج نشده . و یا اگر هم محصولی شما به دنبالش هستید و در وب سایت ندیدن حتما تماس بگیرید ما بیش از هزاران محصول آبنمای خانگی تولید کرده ایم که در انبار می باشد و هنوز داخل وب سایت گذاشته نشده .

آبنما صخره ی

در کنار مدل فواره خانگی از گیاهان آپارتمانی مقاوم نیز استفاده می شود تا بیش از قبل فضای طبیعت در محیط منزل نمایان شود. مدل آبنمای خانگی ضمن این که فرصتی برای خنکی و تهویه هوا ایجاد می کند، زیبایی خاصی را در محیط منزل به وجود می آورد. به خصوص اینکه طرح های آبنما نیز به شکل مشخصی محیط منزل را درگیر می سازند. شما می توانید نوع فواره خود را در شکل کوچک یا بزرگ انتخاب کنید. این مورد نیز کاملاً سلیقه ای است. البته برای ترتیب یک دکوراسیون شیک در منزل باید نوع فواره انتخابی شما با ابعاد اتاق هماهنگ باشد. نورپردازی رنگی نسبت به نورهای سفید، جذابیت بیشتری دارد. از این رو در اکثر طراحی آبنما خانگی از نور رنگی استفاده می شود.

آبنمای خانگی برای چه کسانی مفید است

همان طور که میدانید آبنما از چرخه آب تشکیل شده است که وقتی آبنما خانگی داخل منزل باشد صدای دلنشینی که از صدای آب به وجود می آید باعث می شود کسانی که سردرد های میگرنی دارند با صدای دلنشین این محصول آرامشی به آنان داده شود .

آبنما حبابی

آبنما حبابی که زیر مجموعه دسته بندی آبنما های خانگی می باشد . البته قابل ذکر است که تمامی آبنماها زیر مجموعه هم هستند و هر نوع مدلی در آن مدل تولید شده به طور مثال آبنما های آبشاری یا حبابی که حالت حبابی به منظور ایجاد حباب در آبنما می باشد این مدل در آبنما های خانگی هم یافت می شود که بسیار جذاب هستند .